Звідомлення укр. ґенерального штабу

Офіціяльне повідомлення з 5 квітня 1919 року

В районі на північ від Львова без змін. У Львова наступали Поляки двома сильнійшими відділами із Кривчиць на Фрамілівку і Ляжки Муровані. Іх прогнано, серед утечі стратили вони кілька крісів. На захід від Львова вдарили були Поляки малими відділами на Паличі і Блешовичі; іх прогнано. На прочих фронтах жвава діяльність артилєрії та розвідчих стеж.

Офіціяльне повідомлення з 6 квітня 1919 року

В районі Сокаля відбито наступ ворога в силі двох сотень на Угринів, Сулимів, Костятичі і Василів. В прочім на північ від Львова без змін. Після артилєрійської підготовки наступали ночію Поляки на Бруховичі, но були відбиті. У Львова діяльність стеж та перестрілка артилєрії. В районі Городка спокій. Ворожі літаки кинули були бомби на Рудки і на місцевість за нашим фронтом. Шкоди не було жадної. На південний захід від Хирова обстрілювали три ворожі панцирні поїзди Ялову, Гошів і Рівне. Тут наші частини відкинули ворога із його становищ з Ясеня і Рівного та по знищеню позіції вернули на давні іхні становища.

Офіціяльне повідомлення з 7 квітня 1919 року

В районі на північ від Львова і коло Львова місцями діяльність стеж та артилєрії.

Коло Трожубрич на полудневий схід від Перемишля наші частини зістріли ворожого літака, який упав за польськими лініями. На полудне від Устрік долішних наступали Поляки більшими силами при допомозі артилєрії на Гощів, Мочарів і Бандрів. З Бандрова ми протинаступом іх відкинули, під Гощовом і Мочарами йде бій: ведуть його завзято наші частини з переважаючим ворогом.

Впрочім без змін.

Нач. Штабу Галицької Армії Полк. Курманович.