Оперативний звіт Штабу Революц.-Повст. Армії України (махновців) на 26 листопаду

В ніч на 26 листопаду наша розвідка вчинила набіг на заставу ворога, охороняючого Дніпровський міст під Катеринославом.

Ворог в паніці почав тікати, залишив на місті кулеметні стрічкі з ящиком, котрі нами захоплено.

Як і раніш в цьому участці рідка стрілянина з рушниць, кулеметів і гармат.

З других напрямків відомостів не поступало.

Т. В. О. Наштабарм Тарановський.

Черговий член штабу Роваза


Працюючі! Вогонь обгорнув всю ненависну будову контр-революціі. Киньмо кожен з нас оберемок палива в цю пожежу й станьмо до будування своєі вільноі оселі. За працю! За утворення вільного радянського ладу!


В №1 газети „Знамя восстанія" деякі оголошення підписано „організаційним бюро партії лівих соціялистів революціонерів" при повстанчеській армії імени Батько-Махно. Офиціяльно оголошується, що при повстанческій арміі махновців організаційне бюро лівих ес ервів ніколи не істнувало тай не істнує.

Штаб армії.


Вийшла Украінська газета „БОРОТЬБА" - орган Украінської Комуністичноі Партіі (Боротьбистів).

Редакція міститься: Проспект, ч. 97, 3-й поверх.

Передплата і заяви - приймаються, для повстанців - даром.


Оголошення

Культурно-Просвіт. Відділ при Військово-Революційній Раді рев.-повст. арміі Украіни (махновців) запрохує робітників всіх підприємств і організацій м. Катеринославу та його околиць, залізничників і поштово-телєграф. працьовників, міських, земських та ин. дрібних служачих, повстанців од всіх частин і трудову інтелігенцію на ЗАГАЛЬНУ НАРАДУ по питанню: „ПРО НАЙБЛИЗЧІ ЗАВДАННЯ ГРОМАДСЬКО-ЕКОНОМИЧНОГО БУДІВНИЦТВА". Докладчик від Культ.-Просв. Від. - тов. Волін. Нарада відбудеться у Великому Зімовому театрові сьогодні, у четверг 27 листопаду ц. р., рівно о 12 год. вдень. Вхід вільний.