Каінова справа

(Про більшовицьких катів)

П'ять з лишком місяців минуло з того часу, як більшовицький трібунал у Харкові засудив до розстрілу семеро людей по справі „Штабу батька Махна" - анархистів Михальова й Бурбигу та селян Олійника, Коробку, Костина, Полунина й Добролюбова.

Жахом віє од цього присуду, який повернув нас до старих неправних часів Жорстокого ката й вішателя Столипіна. Власне кажучи, як це стало відомим вже пізніше, жадного й суду не було. По наказу Троцького, всі семеро повстанців-революціонерів були страчені без слідства й розгляду іх справи.

Кого ж це забили більшовики?

А, бачте, найбідніших селян, що з першого ж дня революціі повстали проти гніту й понесли своє життя в офіру за ліпшу долю своіх братів…

Що ж зробили злочинного ці бідолахи?

А, бачте, вони одержали доручення від Гуляй-Польськоі Військово-Революційноі Ради оповістити селян Гуляй-Польського району про скликання з'ізду селян цього району.

Троцький, в своєму дикунському засліпленню проти дійсно революційноі поведінки гуляй-польців, наказав хватати й знищувати всіх, хто в той чи ин. спосіб був причасний до згаданого з'ізду.

Ганьба на віки тій партіі, котра дозволила собі, виходячи з вузько-егоістичних міркувань, лити безневинну кров синів трудового люду.

Безпосередньо вбивцями є такі особи:

1. Троцький, що дав наказа вбити.

2. Ворошилов, що арештував страчених.

3. Пятаков, Рафаіл і Буздалін, що підписали присуд.

Хай нарід запам'ятає ці ганебні прізвища й покличе іх у відповідний мент до дійсного суду й помсти.

Ол. С.