Пригоди й злочини

Збройне пограбування. Біля 1-ої год. вночі, на гр. Лугового, що йшов Кузнечною вулицею (на Новосілівці), напали двоє озброєних грабіжників. Вони забрали в Лугового верхній одяг.

Підкинута дитина. Біля буд. №15, на Лопанському пров., знайдено підкинуту дівчинку. Її відправили до будинку пригрудної дитини.

Крадіжка з магазину. З магазину Комборбезу на Сергієвському майдані, злодії забрали дві корзини панчох, ціною 1200 карб. Панчохи належать крамарю Розановському.

Жертва необережности. Гр. І. Шитін з Курщини поспішаючи на потяг почепився на підніжку, тримаючись за поруччя. Він не вдержався і впав під колеса вагону. І. Шитіну відрізано обидві ноги.

Трагічна помилка. Гр. В. Левицька помилково замісць ліків випила сулими. В 1-й радлікарні Левицька вмерла. Труп відправили до моргу.

Пожежа. У 8-й радлікарні на Великій Основі, від несправного димоходу загорілася стеля. Пожежу зліквідувала команда. Збитки 300 карб.

Бійка в ночліжці. В ночліжці на вул. Свердлова між гр. В. Студенком та Н. Пімоновим сталася бійка. В наслідку її вони поранили один одного. Студенкові подано допомогу на місці, а Піменова відправили до 1-ої радлікарні.

Хуліганство. Гр. Коленко, повернувши п'яний додому, на Фіньковський пров., №12, почав бити мешканців та міліціонера. Хулігана відправили до району.


Повідомлення

В Міськраді.

Мандатна комісія Міськради повідомляє членів і кандидатів Міськради, що фотографувалися в фотографії «Робмис» до 16 квітня про те, що вони можуть одержати в фотографії свої фотографічні карточки до 25-го квітня ц. р. Члени й кандидати, що фотографувалися  після 18 квітня, одержать свої фотографії після 25-го квітня ц. р.

Останній день для фотографування 1-е травня.

Мандатна комісія Міськради сповіщає про те, що 19-го квітня ц. р. починається обмін тимчасових мандатів для членів і кандидатів Міськради, обраних на виборчих пунктах 141 - 230 включно.

Прохають всіх членів і кандидатів вчасно прибути на обмін мандатів. Мандати обмінюються що-дня від 11 год. ранку до 7-ої год. вечора в робочі дні, а в святкові від 10 до 4 год. вдень. Останній день обміну мандатів - 1-е травня.

Партійні.

- Сьогодні о 5 год. увечорі в помешканні Райпарткому (вул. Жовтневої революції, 63) скликається нараду уповноважених ХЦРК - членів кандидатів КП(б)У і членів ЛКСМУ Жовтневого і Центрального районів. Бути обов'язково.

- Шкільна конференція всіх шкіл партсітки Жовтневого району відбудеться сьогодні о 4-й год. вдень у помешканні Райпарткому.

- Сьогодні в помешканні Жовтневого РК ЛКСМУ відбудеться: 1) о 5-й год. засідання ревкомісії. Викликаються т.т. Таранов, Черевань, Мирошник, Маслякова, Коновлер, Лук'янов, Боровик; 2) о 5-й год. нарада бюра Ю. С. району.

- Сьогодні о 12 год. вдень у будинку ВУЦВК'у фотографуватимуть старіших членів Харківської організації ЛКСМУ для кінофільму.

Прохання прибути вчасно таким тов. тов.: Бузин, Кланцов Д., Самото, Арська, Бабаян, Касянов, Дяченко Н., Ємельяненко, Карташев, Білокриницький, Височиненко, Сериков, Нейфан, Старосельцев, Ковальов, Марченко, Минаїн, Лесной, Беспрозваний, Матвієнко, Несен, Бібанов, Уральцев, Кланцов В., Спорхун, Ярошенко, Златовський, Белебець.

- В середу 20 квітня о 7-ій год. веч. в будинку політкаторжан (Пушкинська 49) відбудеться засідання Президії Всеукраїнського ЦК МОПР з порядком денним таким: 1. Інформація про Другу Міжнародню Конференцію МОПР (т. Гальперин), 2. Інформація про Дн. Петровську Окрконференцію (т. Гальперин), 3. Інформація про Ізюмську Окрконференцію (т. Красноленський), 4. Кошториси ОК, 5. Біжучі справи.

До всіх членів Президії прохання заздалегідь повідомити Секретаріят в разі неможливости взяти участь у засіданні.

На засідання запрошується членів секцій ЦК.

Ріжні.

Укрлікнеп УПО повідомляє, що в середу 20 квітня о 7 год. вечора в НКО (Кабінет т. Озерського) буде засідання Укр. Наук. Методкому.

На засідання запрошується представник Упр. Соцвиху, т.т. Ступицький, Лісовський, Козицький, Костенко, Новосадський, Палферов, Богуславський, Соболь, Яновський, Горбенко, Сердюк.


Радіо-передача

Московська радіо-станція ім. Комінтерну на хвилі 1450 м. сьогодні передає: 10.00 - інформацію ТАРС, 13.45 - метеорологічний бюлетень, 16.00 - «Радіо-Піонера», 17.20 - селянську радіо-газету, 18.15 - робітничу радіо-газету, 20.00 - трансляція опери «Лакме».

Харківська радіо-станція НКОС'у на хвилі 477 м. сьогодні передає: 5.00 - дитячий концерт, 6.00 - трансляція Всесоюзного з'їзду Рад, 11.00 - музична трансляція.

Сьогодні по клубах

Ім. Антошкина. Вистава «Мазепа».

Сьогодні по театрах

Держдрама. Гастролі Зеркалової і Корнєва «Любов - сила».

Державна опера. «Євген Онєгін».

Мюзік-Хол. Вистава єврейської музкомедії - «Хаїм - непман».

Музкомедія. «Терезина».

Цирк. Кол. Гріке. Циркова вистава цирку Золо.

Кіно

Держкіно ім. К. Лібкнехта. «Минають тіні».

Держкіно ім. Комінтерну. «Сорочинський ярмарок».

Держкіно ім. К. Маркса. «Сюркуф» (2-га серія).

Держкіно ім. Дзержинського. «Історія одного життя».

«Червоний маяк». «Їздець із Уальд-Весту».