Бельґійці покидають Францію

ПАРИЖ. ПАТ. Бельґійська амбасада в Парижі взиває всіх бельґійців, які мешкають у Франції, вертатись домів, користаючи з нормальної комунікації, яка може ускладнитися.

НАЧАЛЬНИЙ ВОЖД ГОЛЯНДСЬКИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ

ГАҐА. ПАТ. Шефа голяндського генерального штабу ген. Рейндерса заіменовано начальним вождом збройних сил на суші й на морі.

ІТАЛІЯ НЕ ЗМІНИЛА ВІДНОШЕННЯ ДО ЯПОНІЇ
 

ТОКІО. ДОМЕЇ. В понеділок в год. 14 італійський амбасадор відвідав мін. Аріту і запевнив його, що після німецько-совітського пакту відношення Італії до Японії не зміниться. При тій нагоді обговорено европейську ситуацію.

ОБМЕЖЕННЯ НА БРИТІЙСЬКИХ ВОДАХ

ЛЬОНДОН. ПАТ. Адміраліція видала низку постанов, які негайно входять у життя. Вони м. н. обмежують ужиття світел та радія на кораблях, дальше вводять примус брати пільота та піддають цілу плавбу контролі.

НА НІМЕЦЬКИХ КОРДОНАХ

БІЛГОРОД. ПАТ. Німецька влада замкнула югословянський кордон в 12. год. в ночі з 27. на 28. ц. м. Також спинено коловий і піший рух.

РАДІЄВА ПРОМОВА ГОЛЯНДСЬКОЇ КОРОЛЕВИ

ГАҐА. ПАТ. Королева Вільгельміна виголосила перед мікрофоном промову, в якій зясувала повагу ситуації та заявила, що на випадок конфлікту Голяндія збереже повну невтральність. Королева вірить, що ні одна з воюючих сторін не буде старатися втягнути Голяндію до війни.

———————————————————————————————————————————-

У СПРАВІ ЛЬОКАТ В ПРОМИСЛІ

повідомляємо, що уділи фірм: „ДЕНДРА” і „ВАПНО” в цілости розпродані.

МОЖНА КУПИТИ ПО ЗОЛ. 500. -

уділи: ф-ми „СТАЛЬ” (фабрика залізних виробів),
„БУГ” (млин і тартак),
„ТОП” (фабрика паперу),
„ГУРТ” (Краєва Гуртівня).

ПРОМ-БАНК
Фінансова Порадня