Архів старих газет
 ---------------------------------------------------
www.oldnewspapers.com.ua
Ціна 2гр.
 ---------------------------------------------------Стрілець, 1919 рік, 9 жовтня
 
Сторінка 1

Найвисше добро кожного народу це самостійна держава. Для здобуття й забезпечення цего добра посвячують у инших народів все як одиниці, так цілі партії. Майно, життя і навіть - честь горить на жертвенниках цего найвисшого добра у кождого народа.

- Державна конечність


Голод на Покуттю

Страшенна нужда, котра лютує скрізь у Східній Галичині, найбільше дається в знаки бідному українському населенню Покуття, де населення їсть траву, хопту, бо зерна нема навіть на озимий посів. Наслідком голоду вибухло незвичайно багато пошесних хороб, які прямо винищують нещасну українську людність.

Ляцька жорстокість

- Вісти з Галичини

Сторінка 2

§ Всіх галицьких і буковинських Українців з Камінця й околиці, котрі мають в своїх серцях хоч троха любови і вдячности до своїх героїв, проситься зявитися на Засновуючі Збори „Галицько-Буковинського Українського Червоного Хреста", філії Укр. Червоного Хреста, в суботу дня 11-го с. м. о 2-й год. по пол. в салі театру на проспекті Т. Шевченка.

- Хроніка


Штабу Головного Отамана

з дня 7. жовтня 1919.

На правім крилі нашого добровольчого фронту розвиваються важкі бої. На иншім фронті веде ворог невпинно розвідочну діяльність.

На більшовицькім фронті нічого нового.

з дня 8. жовтня 1919.

- Оперативний звіт
Copyright 2010-2015 oldnewspapers.com.ua
pressaxix at gmail dot com
 designed in Happines.in.ua