1932 рік, 2 січня

Вісті ВУЦВК, 1932 рік, 2 січня

За цілковите виконання єдиного фінансового пляну

Сторінка 1

Схвалені сесіями ЦВК Союзу РСР і ВУЦВК єдиний фінансовий плян і єдиний державний бюджет Союзу і УСРР відбивають величезні досягнення соціялістичного будівництва в нашій країні.

У січні вивершити хлібозаготівлі

ЩЕ ДУЖЧЕ ВОГОНЬ ПРОТИ ОПОРТУНІСТІВ, ЗРИВНИКІВ БОРОТЬБИ ЗА ХЛІБ!

Блискучий успіх

Сторінка 2

Жовтень – 50
Листопад – 391
Грудень – 863

Така крива випуску тракторів марки “ХТЗ”. Харківський тракторний рапортує про виконання своєї першої виборчої програми: четвертого кварталу з конвеєра знято 1.300 тракторів.

П’ять державних мужів рятують світ і цивілізацію

Карл Радек

Всякий громадський лад і всяка доба мають своїх героїв, що виявляють її серцевину, виявляють її прагнення та мрії. Історична метода, що намагається змалювати картину світового розвитку у біографіях великих людей, нікуди не годиться, бо вона приписує “героям” сили, яких у них немає, і знімає дійсних героїв, маси, що творять своєю працею життя. Але біографію і портрети все ж мають свою добру сторону. Вони можуть показати в особі “героїв” дуже добре, чим дихає, кляса, що вона робить.

Про механізацію Донбасу

Сторінка 3

ШИРШЕ ДОРОГУ НОВИМ МЕТОДАМ

“Минулого року Донбас висунув декілька видатних робітників з механізації вуглевидобутку. Прізвища цих товаришів стали відомі цілій країні… Цих робітників та тих, що висунуться далі, треба всіляко підтримати в запровадженні нових метод, що полегшують працю робітників та прискорюють виконання виробничих завдань з видобутку вугілля”.

(В. Молотов)

Найближчими днями увесь буряк вивезти до цукроварень!

Сторінка 4

Мобілізувати транспортні засоби – завершити возовицю буряків

В ряді районів України возовиці цукрових буряків далеко ще не закінчено. Тяглової сили в багатьох місцях не використовують і буряк лежить на ланах і псується.

Відповідальне завдання миколаївських суднобудівельників

 1929 року на Миколаївський суднобудівельний завод ім. Марті було покладено величезне завдання – виготовити монтаж, конструкції та механізми для греблі Гідростанції Дніпробуду.

Перший тираж позики “Третього вирішального”

Сторінка 5

Масово охопити передплатою всіх трудящих, цілком оформити передплату, видати закріпні талони, піднести темпи надходження готівки

Україна має значні досягнення в реалізації позики “третього вирішального року п’ятирічки”. В цілому Україна виконала завдання Союзного Наркомфіну з реалізації позики на 107.4%, зокрема серед робітників і службовців план реалізовано на – 116%.

Організувати працю на колгоспівській стайні

“При виявленні недбайливого догляду за кіньми (крадіжка відпущеного фуражу, калічення коня тощо) винних притягати до права”
(Із постанови РНК УСРР)

Знеосібка – основне лихо

Боротися за міцного колгоспівського коня – невідкладне завдання кожного колгоспу. Але становище з кіньми в артілі ім. Ворошилова (Запоріжжя) загрозливе.
В артілі було 75 коней. Тепер лише 50, бо 25 загинуло. Загинуло через брак догляду.
Управа колгоспу цю ділянку занедбала.

Безпросвітні перспективи капіталістичного світу

Сторінка 6

БЕЗНАДІЙНИЙ ТОН НОВОРІЧНИХ ПРОРОКУВАНЬ

Балканізація світу. – Війна на обрії. – “Маси вхопляться за серп і молот”

Берлін 1. Вся німецька буржуазна преса пише докладні статті про підсумки минулого 1931 р. і перспективи наступного 1932. Більшість газет заявляє, що 1932 р. триватиме дальша “політична балканізація Европи і економічна балканізація світу”.

Постанова про заходи проти забою і хижацької експлуатації коней

Постанова ІІІ сесії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету ХІІ скликання

Про поповнення складу Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету.

ІІІ Сесія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

Ввести до складу Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету тов. Мусульбаса Івана Андрієвича.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету
Г. Петровський.

RSS-материал